Комплектація об’єкта (замовлення)
Незалежність (співробітники та устаткування)
Доступні ціни
Роботи “під ключ”
Сучасні техніки та методи

Компанія «Доміно» пропонує широкий спектр послуг, у сфері проведення будівельно-ремонтних і монтажних робіт. До нас завжди можна звернутися по допомогу, якщо необхідно швидко і якісно здійснити ремонт офісу, підібрати оптимальний дизайн для затишної квартири, спроектувати складне спорудження нової будівлі або встановити систему водопостачання. Нашим основним принципом є надання послуг в строго встановлений термін з урахуванням умов, погоджених при укладанні угоди і забезпечення належного функціонування об’єкту після введення його в експлуатацію.

Питання функціонування об’єкту не закінчуються в момент введення його в експлуатацію. Сучасні матеріали розраховані на довгий період використання, і увесь цей період необхідно підтримувати об’єкт в належному стані. Усі ці питання компанія «Доміно» вирішує з легкістю – адже для цього ми маємо усе необхідне: досвід, технології, устаткування і, перевірену часом, репутацію. Свою діяльність ми ведемо відкрито і вважаємо своїм боргом постійно інформувати клієнтів про можливі ризики, розтрату, кращі варіанти і безпечні рішення відносно ремонту, будівництва і обслуговування об’єкту.

Дотримуючись встановлених принципів, компанія «Доміно» враховує кожне побажання клієнта і йде йому на зустріч. Буває, що навіть сам замовник не може в чітко сформулювати, чого хоче, проте команда наших кваліфікованих співробітників готова шукати різні підходи, щоб разом знайти вірне рішення. На кожен проект призначаються тільки досвідчені інженери, будівельники і виконроби, що виконують поставлені завдання якісно і в строк.

Багатопрофільність нашої компанії дозволяє займатися найскладнішими роботами, наприклад, проводити реконструкцію будівель. Тут потрібно більше знань і навичок, адже “відредагувати” об’єкт або повністю поміняти його призначення не так вже просто. Проте, завдяки злагодженості і взаєморозумінню між нашими структурними підрозділами, вдається легко долати поріг власних можливостей, щоб потім вийти на більш високі позиції. Сьогодні клієнтом компанії «Доміно» може стати будь-який житель України, але наші плани не виключають можливість розширення території надання будівельно-ремонтних і монтажних послуг.

Швидкість та якість
Досвід
Повний супровід об’єкта
Гарантія