06. БУДІВНИЦТВО ТА РЕКОНСТРУКЦІЯ

Будівництво будь-яких типів споруд вже само по собі є непростим і відповідальним завданням. Тому її необхідно віддавати в надійні руки, які гарантують успішний результат. Будівельна компанія «Доміно» має досвідчених фахівців, готових приступати до складних робіт і завершувати почате в строк. Працюючи злагоджено і уважно, нам удається вдало справлятися з трудомісткими проектами, що у результаті дозволяє задовольнити запити клієнта.

Для будівництва будинку або промислового об’єкту буде потрібно чималу фінансову основу. Щоб раціонально розподілити бюджет, варто правильно продумати всі деталі на етапі проектування. Створення такого плану дій допоможе відразу визначитися з необхідними матеріалами, їх кількістю і масштабом виконуваних робіт. Включені в кошторис витрати відразу дають зрозуміти, де удалося заощадити, а на що краще б і витратитися. Брати до уваги потрібно кожне дрібне рішення, адже це дозволить спорудити функціональну і надійну будівлю, яка прослужить власникам відмінним промисловим об’єктом або затишним житловим приміщенням.

Щоб побудувати красиву безпечну споруду, будь-якій компанії доведеться докласти багато зусиль. «Доміно» має в своєму розпорядженні всі ресурси, необхідні для будівництва, і відповіжає за старанність своїх співробітників. Вони уміло можуть прораховувати вигідність кожного варіанту, а також дати поради з установки того або іншого устаткування, грунтуючись на об’єктивних аргументах. Таким чином, від нашої компанії Ви отримуєте комплексні послуги, які забезпечують вирішення декількох завдань і досягнення поставлених цілей. І, не дивлячись на масштабність виконуваних робіт, все це ми надаємо за доступною ціною.

Компанія «Доміно» займається не лише будівництвом нових споруд і ремонтом офісних будівель і квартир, а ще може запропонувати послуги з реконструкції промислових або житлових об’єктів. Такі роботи проводяться, коли споруда втратила свою функціональність і привабливість, але списувати його з рахунків ще рано. Також реконструкція дає можливість перепрофілювати промисловий об’єкт, змінити внутрішнє планування, якщо це не суперечить встановленим будівельним нормам. Проекти по відновленню експлуатаційних показників будівель є комплексними і передбачають первинне складання складних планів. У наших силах запропонувати Вам продумане проектування, на основі якого ми зможемо провести повну реконструкцію з ремонтом всіх систем життєзабезпечення.

Залежно від замовлення, що поступило, ми можемо приступити до повної або часткової реконструкції будівлі. Повна більше стосується виробничих споруд, що потребують комплексного перевлаштування цехів, заміни зношеного технологічного устаткування, морального застарілих комунікаційних систем. Також повна реконструкція можлива для житлових споруд, коли необхідно грунтовно відновити умови мешкання і праці населення.

Менш об’ємними по масштабах є роботи, пов’язані з перебудовою і переплануванням окремих приміщень, заміною конкретних систем забезпечення і модернізацією загального зовнішнього вигляду будівлі. Окремо можна виділити послуги з розширення параметрів об’єктів, тобто добудова поверхів, прибудова приміщень, мансард і ін. Все це входить в можливості компанії «Доміно», яка старанно, і в строк, вміє виконувати затверджені проекти.