05. ОЗДОБЛЮВАЛЬНІ РОБОТИ

Не менш відповідальним заходом при ремонтних роботах є укладання підлогових покриттів. Від того наскільки якісно вироблено укладання підлогового покриття, безпосередньо залежить зручність експлуатації приміщення, а також його естетичні характеристики. Професійно викладена підлога прикрасить, як стареньку хрущовку, так і просторий сучасний офіс.

Підлоги є основою будь-якого інтер’єру в буквальному розумінні. На відміну від стін і стель, підлога витримує значні навантаження і піддається інтенсивній дії з боку людей, меблів, устаткування. Тому особливі вимоги пред’являються не лише до конструкції і вибору підлогових покриттів, але і до якості виконання робіт по улаштуванню підлоги.

Улаштування підлоги і укладання підлогових покриттів будь-якого типа вимагає кваліфікованого підходу, досвіду і застосування спеціальних технологій, устаткування, матеріалів. Компанія «Доміно» впродовж більше 15 років (на момент написання статті 01.06.2019) виконує роботи з улаштування пыдлоги і монтажу покриттів на підлогу, починаючи від простого ПВХ-лінолеуму і закінчуючи художнім паркетом. Команда майстрів компанії володіє великим досвідом, набором професійних навиків і умінь, що гарантує найвищу якість виконаних робіт.

Звернувшись в компанію «Доміно», Ви гарантовано отримуєте найвищу якість робіт і матеріалів.

Ремонт офісних приміщень для крупної або невеликої фірми завжди є витратною справою, але це того варто. Адже свіжа оновлена атмосфера надихає на світлі думки і проривні ідеї, які можуть вилитися у вигідну справу. Забезпечення своїх співробітників охайними сучасними робочими кабінетами дозволяє добитися від них більшої продуктивності, необхідної в умовах високої завантаженості. Наша будівельно-ремонтна компанія «Доміно» готова взятися за реалізацію будь-яких Ваших запросів, що стосуються ремонту адміністративних приміщень, і допомогти створити ідеальний робочий простір.

Популярність даної послуги пояснюється тим, що як би Ваші співробітники не стежили за порядком, приміщення все одно років через п’ять приходить в непридатність, а інтер’єр стає морально застарілим. Наша організація пропонує якісні ремонтні послуги, які ми зобов’язуємося надати в найкоротший термін. Тут дуже важно спиратися на заощадження часу, оскільки кожен день зволікання гальмує роботу Вашої фірми, чого ніяк не можна допускати. В цьому випадку ми особливо прикладаємо зусилля, щоб укластися в стислий графік.

Ремонтом офісних приміщень займається досвідчена команда фахівців. Наш дизайнер розробляє проект майбутнього інтер’єру, проте він не просто малює красиву картинку, а враховує всі необхідні моменти для правильного здійснення обробки стін, укладання підлогового покриття, декорування стелі, розставляння освітлювальних приладів і меблів. Працюючи у зв’язці, електрики, монтажники і обробники виконують найскладніші завдання. У результаті Ваше власне або орендоване робоче приміщення перетворюється в практичний і естетичний простір.

Ремонт квартири для багатьох здається страхітливим і затягнутим процесом, в ході якого хочеться заощадити родинний бюджет, але це не завжди виходить через  непередбачені помилки. Для компанії «Доміно» все виглядає інакше – перетворення житлового простору і створення комфортної обстановки для нас є не просто роботою, а навіть покликанням. Ми уміємо вгадувати Ваші бажання і брати на озброєння будь-які цікаві ідеї, тому пропонуємо позбавитися від нервової напруги і відправитися на незапланований відпочинок. А ми тим часом докладемо всі зусилля, щоб приємно вразити Вас своєю роботою по поверненню.

Після того, як Ви вирішили звернутися до нас, необхідно об’єктивно оцінити масштаби робіт. Це, власне, виходить на місці ремонту, де відбуваються заміри кімнат, стін і отворів квартири для здобуття точних параметрів. Враховуючи прохання клієнтів, ми радимо використання певних засобів для обробки стін і підлоги, фарбування і поклейки шпалер. Проте пам’ятаєте, що лише з якісними матеріалами вийти добитися високого результату і в найближчому майбутньому не турбуватися про заміну відпалого кахлю. Склавши детальний кошторис, ми обов’язково погоджуємо її із замовником і з потреби вносимо корективи.

Коли наш дизайнер з врахуванням всіх побажань і умов ремонту складе проект, команда фахівців відразу приступить до робіт. У процесі можуть виникати спірні моменти, і ми будемо раді шукати вірні рішення, які повністю задовільнять Вас. Завершення ремонту і здача виконаних робіт відбувається лише у Вашій присутності, яка допоможе порівняти реальне перетворення будинку з представленими чеканнями. Можете бути впевнені, що ми уміємо створювати креативні дизайни, насолоджуватися обстановкою яких Ви зможете довгий час.

Ремонтні роботи – це не лише пил та бруд, що залишаються після будівельних матеріалів. Це також приємні моменти, коли озброюєшся ідеями і починаєш красиво декорувати кімнату, вносити до неї нові яскраві фарби і у результаті перетворювати до невпізнання. Підготовчим етапом на шляху до створення досконалого інтер’єру стоять оздоблювальні роботи. Вони закладають основу, яка визначатиме подальше використання тих або інших матеріалів. Дуже поважно зосередитися на даному етапі, адже прекрасний дизайн ось так просто перетвориться на незатишне довкілля, якщо почне сипатися штукатурка. Наша компанія «Доміно» пропонує разом провести якісні оздоблювальні роботи, щоб потім залишитися упевненим, що гроші витрачені не даремно.

Власне, обробка стін, підлоги і стель не є дорогою послугою – все залежить від матеріалів, яким Ви віддасте перевагу. Можливо, Вашу увагу привернуть фотошпалери або стеклообої, що стоять дещо дорожче традиційних паперових. Проте перш, ніж переходити вже до самої поклейки шпалер, слід належним чином нанести штукатурку і підготувати стіни під поклейку. За бажання можна підготувати площу під фарбування, якщо потрібно фарбувати стіни в певний унікальний відтінок. Таким чином, ми підрахуємо всі витратні матеріали і підкажемо, як раціонально розподілити виділений на ремонт бюджет.

Вирішивши прийняти послуги компанії «Доміно», Ви отримаєте акуратно оброблений простір, який вже буде готовий до розставляння меблів, внесення декору і оформлення його стилістичного характеру.  Будь то офіс або житлова кімната – в наших руках будь-якого простору набуває привабливий вигляд, який гармонює з внутрішнім світом господарів або відповідає конкретному роду діяльності фірми.