04. ЕНЕРГОАУДИТ

Проведення енергетичних аудитів грунтується на встановлених нормативах, що дозволяють комплексно і об’єктивно оцінювати стан окремих систем. Чому такий важливий енергоаудит? Звичайно, для приватного будинку немає крайньої необхідності використовувати настільки складні методи і розрахунки – сам господар може легко визначити, який прилад є найбільш енергетично витратним. Інша справа масштабні промислові підприємства, де щодня неекономного розпорядження електрикою виливається в непомірні грошові витрати. Звернутися за допомогою в проведенні енергоаудиту Ви можете в компанію «Доміно», яка гарантує повну конфіденційність і нерозголошування отриманих інформаційних відомостей.

Саме фінансова сторона є основною причиною проведення енергоаудиту. В процесі аналізу удається отримати відповіді на багато питань, наприклад, про стабільність роботи енергетичних систем, раціональність витрачання паливних ресурсів, а також неекономний розподіл електроенергії. Компанія «Доміно» пропонує частковий або повний енергоаудит, що залежить від побажань замовника.  Більш деталізований аналіз допоможе отримати більше даних, які складуть повну картину ефективності вживання ресурсів підприємством.

В результаті проведення детального аналізу і оцінки стану енергопаливних систем можно прийти до певного виводу. Компанія «Доміно» комплексно надає послуги з проведення енергоаудиту, тому разом із звітом формує основні тези, які є рішеннями питання нераціонального використання енергії. Завдяки розробці в подальшому планів по методах енергозбереження і складанні програми оптимізації витрати енергетичних засобів в підприємства вийде зберегти фінансову стабільність.

Дуже часто в зимову пору при сильних морозах доведеться удаватися до додаткових витратних рішень у вигляді опалювальних приладів, які споживають чималу долю електроенергії. Вживання зовнішніх теплоізоляційних матеріалів – ефективне рішення, яке дозволяє зберегти більше тепла усередині удома або промислової будівлі. Щоб поклопотатися про тепле і комфортне житло, подумайте про утеплення фасадів. Такий варіант деяким чином допомагає інвестувати в майбутнє, оскільки утеплений будинок, потребує меншої кількості тепла і підтримує встановлену температуру усередині удома.

Компанія «Доміно» відповідально відноситься до будь-якого вигляду робіт, тому рекомендує віддавати перевагу якісним матеріалам. Ми допомагаємо розрахувати кількість утеплювача, необхідну для конкретного типа будівлі. Для газобетонних стенів потрібний утеплювач з меншою товщиною, ніж для «напівцегельних» споруд. Проте така операція одночасно допомагає ще і поліпшити естетичну привабливість стенів, вирівнюючи їх поверхню. Якщо Ваше житло розташоване безпосередньо над підвалом, не варто нехтувати його наявністю. Це обов’язково позначиться, а Ви грішитимете на недостатню теплоізоляцію дорогого матеріалу. Тому ми пропонуємо окремо підібрати хороший утеплювач для підвального приміщення.

Прагніть думати про утеплення фасадів заздалегідь, адже для кращого укладання матеріалу оптимальними умовами є суха і безвітряна плюсова погода. Звичайно ж, по допомогу слід звернутися влітку і не тягнути до кінця осені. Зі свого боку, ми забезпечимо надовго Ваш будинок комфортною атмосферою, посприяємо додатковій звукоізоляції, а також допоможемо запобігти випадкам появи грибка.

Монтаж віконних конструкцій в отвір – завдання неважке. Наша компанія «Доміно» пропонує швидкий і надійний монтаж сучасних вікон будь-яких типів. Ми, як фахівці, гарантуємо якісний сервіс, який допоможе перетворити Вашу оселю в привабливий затишний будинок. Ремонтні роботи по установці вікон самі по собі не є складними, але вимагають від майстра досвіду і вправності. Саме з цих міркувань не радимо самостійно приступати до монтажних робіт, щоб не довелося набувати нових дорогих вікон.

Процес установки вікон в отвір відбувається за короткий час – всього пару годин, які Ви можете провести на прогулянці в парку. Зимова пора вважається не кращим часом для заміни віконних конструкцій, але навіть якщо тоді виникає необхідність в нових вікнах, ми неодмінно постараємося зробити все швидко. Монтування вікон грунтується на двох простих процедурах – демонтажі старих конструкцій і установці нових металлопластікових виробів. Не дивлячись на досвідченість наших майстрів, вони ніколи не нехтують підготовчими етапами, тому старанно видаляють непотрібні конструкції, очищують отвір, уникаючи пошкоджень на фундаментальних частинах. Це допоможе далі виробити якісне і правильне кріплення віконної рами.

Щоб віконний простір зсередини і зовні виглядав гарно і охайно, слід віддавати належне завершуючим етапам. Тобто, правильно вмонтовувати відливи, ретельно обробляти піною щілини між отвором і віконною рамою, надійно встановлювати додаткову фурнітуру. Досвід у поєднанні з продуманістю і послідовністю операцій дозволяє нам вдало завершувати кожен монтаж віконних конструкцій.