03. ВК (ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА КАНАЛІЗАЦІЯ)

Широкий кругозір і багатопрофільність нашої організації дозволяють займатися не просто ремонтними роботами, але і установкою складних систем життєзабезпечення. Так, співробітниками «Доміно» успішно завершуються монтажі водопровідних систем і каналізації, підведених до приватних будинків або багатоповерхових споруд. Навіть найскладніші проекти для нас є заманливими, адже їх здійснення дає можливість нам професійно розвиватися.

Робота по монтажу водопровідних мереж і каналізації, перш за все, грунтується на вимогах стандартів. Будь-яке замовлення починається з обговорення деталей, визначення всіх параметрів після виїзду на місце монтажних робіт. Основний процес установки відбувається лише після етапу проектування, на якому прораховується кожен крок. Зазвичай прокладені комунікації підключаються до центрального міського водопостачання, проте є можливість створити систему автономної подачі води поблизу водоймища або ж свердловини. В якості внутрішнього комунікаційного оснащення встановлюються металлопластікові, поліетиленові труби або ПВХ. Також приділяють увагу вибору запорної апаратури, тобто вентилів і кранів, які регулюватимуть потік води. Сам монтаж системи переважно відбувається локально з врахуванням всіх деталей етапу проектування.

У завершенні обов’язковою є перевірка працездатності системи, адже проект не може бути зданий замовнику, якщо є недоліки. Вдалі випробування встановленої водопровідної мережі і каналізації стають закінченням нашої роботи.