02. ІНЖЕНЕРІЯ

Здійснення монтажу систем опалювання компанією «Доміно» проводиться комплексно. Це означає, що ми пропонуємо не просто прийти до Вас і встановити конкретне устаткування, а беремося за повну розробку проекту, прорахунок кожної деталі, складання кошторисів і вибір надійних матеріалів. Лише після цього можна покладатися на успішну установку опалювання і запуск всієї системи.

Щоб зимові холоди не застали зненацька, слід заздалегідь продумати можливі варіанти монтажу системи обігріву. Більшість багатоквартирних будинків підключені до централізованого опалювання, проте його практичність частенько не виправдовується, враховуючи нинішній рівень обслуговування житловими конторами. Тут, можливо, варто поміркувати про інші рішення. Після того, як команда фахівців «Доміно» побуває на місці майбутніх монтажних робіт, можна буде вже ясно говорити про раціональність автономного опалювання, установки газового котла, радіатора або бойлера. Доступним також є електричне опалювання, яке сповна надійно і безпечно в експлуатації. Але такого типа системи споживає чимала кількість електроенергії, тому вважається економічно невигідним.

Автономне опалювання – кращий варіант, адже регулювати подачу тепла в будинок можна самостійно. Для злагодженої роботи системи її спершу потрібно правильно встановити, що ми з радістю пропонуємо нашим клієнтам. В процесі проведення монтажу ми порадимо, які краще використовувати труби і як якісно виконати розводку, щоб система коректно функціонувала. За бажання замовника ми можемо взятися за устаткування котельних приміщень з установкою тієї ж автоматики, гребінок, колекторів і розширювальних баків. Перелік наших можливостей дозволяє враховувати будь-які несподівані бажання замовника, що дозволяє забезпечити його затишним і теплим будинком.

Сьогодні складно собі уявити життя без електрики. І якщо в будь-якому будинку знайдеться десяток електроприладів, то що вже говорити про робочі приміщення, кожне з яких потребує якісної електропроводки, зручної системи підключення устаткування, надійної внутрішньої електромережі.

Постійна можливість споживати електрику – умова оптимальної роботи будь-якого приміщення, офісу або виробничої будівлі. Без цього неможлива навіть банальна вентиляція, не говорячи вже про десятки і сотні одиниць комп’ютерної техніки або спеціального важкого устаткування.

Саме тому при проектуванні приміщення завжди гостро встає питання про пошук виконавця монтажу електромережі. Компанія «Доміно» займається монтажними роботами вже не перший рік, за цей час ми встигли заробити репутацію надійного партнера серед багатьох наших клієнтів. Наша компанія виконує електромонтажні роботи житлових і виробничих об’єктів будь-якого рівня складності.

В процесі виконання Вашого замовлення, ми розробимо якісний електропроект, який враховуватиме всі державні норми і стандарти. Окрім цього, можливий варіант, коли ми виконаємо всі електротехнічні роботи на підставі готового (тобто, Вашого) електропроекту.

Компанія «Доміно» виконує всі електромонтажні роботи виключно своїми силами, не залучаючи сторонні організації. У нас працюють досвідчені інженери і електромонтажники. Наша компанія нікуди не «зникає» після здачі об’єкту. Навпаки, ми готові надавати Вам підтримку і в майбутньому.

Замовивши монтаж електрики в компанії «Доміно», Ви можете бути впевнені в тому, що робота буде виконана якісно і відповідно до Ваших вимог. Грамотне виконання електромонтажних робіт забезпечить довгу і стійку роботу всього підключеного устаткування в будівлі, можливість легкого розширення мережі із збереженням її стабільності, повну безпеку приміщення від пожеж і поразки електричним струмом.

Сучасні інновації і розробки дозволяють мати великий вибір функціональних кондиціонерів, які можуть бути встановлені в приватних приміщеннях або в суспільних завантажених місцях. Типова класифікація включає настінні, канальні, підлогово-стельові і касетні типи устаткування. Так або інакше, дія цих систем направлена на охолоджування повітря до оптимальної температури, що робить комфортним перебування в приміщенні. Крім того, кондиціонери є багатофункціональною технікою, оскільки додатково сприяють очищенню повітря від пилових часток.

При виборі кондиціонуючих систем слід враховувати не лише грошову частину питання, але і експлуатаційні можливості самої техніки. Вона повинна відповідати вимогам сучасних стандартів і відтворювати мінімальний рівень шуму, щоб не викликати дискомфортних відчуттів у споживачів. Також завжди віддавайте перевагу енергоефективному устаткуванню – воно допоможе економно витрачати електрику і витрачати менше коштів на його оплату.

Проте, щоб завжди насолоджуватися зволоженим і свіжим внутрішнім кліматом, необхідно уміти правильно встановлювати системи кондиціонування. Наша компанія «Доміно» із задоволенням підкаже, яку систему краще використовувати удома або в офісній будівлі, де на нормальну циркуляцію повітря буде потрібно велику потужність. Ми знаємо, що в людних приміщеннях основна система не завжди може ефективно підтримувати постійність температури, тому рекомендуємо монтаж додаткових доводчиков. Вони допомагають зонально контролювати необхідний температурний режим. Пропонуючи свої послуги, «Доміно» гарантує вдалий монтаж системи кондиціонування, справність і довговічність її роботи.