01. ПРОЕКТНО-РОЗРАХУНКОВІ

Компанія «Доміно» готова зайнятися проектуванням майбутнього приміщення або споруди, яку необхідно побудувати. Створення проектів і креслень є фундаментальною частиною будівельних робіт, оскільки в точності дає уявлення про масштаби діяльності, можливі варіанти вживання тих або інших матеріалів, правильному використанні вибраного плану споруди. Прорахувати удається навіть самі невеликі деталі, що у результаті запобігає раптовим надзвичайним ситуаціям. Саме тому ми зі всією уважністю відносимося до проектування і відповідально ведемо підрахунки основних параметрів об’єкту.

Етап проектування дозволяє передбачити, в якому місці може бути допущена помилка. І врахувати це краще спочатку, щоб потім не довелося втрачати час і повертатися у відправну крапку. Розроблена модель житлової будівлі або виробничої споруди вже передбачає використання конкретних матеріалів. Тут удається відразу визначитися і з типом планування, розміром фундаменту, на якому надійно підноситиметься об’єкт. Частенько завдання полягає не лише в споруді безпечної і довговічної споруди, але і в тому, як оптимально розподілити закладений бюджет і не нести жодних незапланованих матеріальних витрат.

Проектуванням будь-якої складності займається наша досвідчена команда професіоналів. Від неї  Ви завжди можете чекати інформативну консультацію відносно вибору системи водопостачання або опалювання, необхідності використання матеріалів утеплювачів, а також способів проведення вентиляційних систем. Ми розуміємо, що від правильно продуманого проектування залежить успішність проведення будівельних робіт, тому покладаємося лише на строгі розрахунки.

Щоб створити незвичайний, але комфортний для власного сприйняття дизайн, необхідно завжди виходити з індивідуальних переваг. Вони допомагають правильно орієнтувати нас в тому напрямі, в якому ми відчуваємо себе безпечно і затишно. Проте в період ремонту зненацька може застати розгубленість, і тоді прийняти рішення буде важко. Тут ми радимо звернутися за допомогою до фахівців, що уміють точно зрозуміти внутрішній світ господарів і відображувати його в реальності. Наш дизайнер зможе легко трансформувати простір в майбутній затишний будинок, стильний робочий офіс або ж презентабельне громадське приміщення.

У компанії «Доміно» прекрасно знають, що інтер’єр має властивість наповнюватися теплом, коли використані природні матеріали. Дерево, камінь, метал – все це часто використовується в дизайнах класики, модерна, еко-стилю, гранжа, кантрі і т.п. Для домашнього простору ці стилі є ідеальними, адже обумовлюють привітну атмосферу, в яку хочеться зануритися з головою. Інша справа робочі приміщення, де поважно дотримуватися строгої солідності, стриманості і головне практичності. Рішення мають бути прогресивними, але не помітними, оригінальними, але зручними в експлуатації. Тому для офісу більше підійде хай-тек, техно або мінімалізм.

Компетентність наших дизайнерів дозволяє займатися не лише побутовими проектами, але і створювати креативний простір для суспільних місць. Власники кафе, приватних клінік, салонів краси, освітніх установ можуть повністю розраховувати на нашу допомогу. Для нас не є перешкодою відтворити унікальну обстановку в спортивному залі, і при цьому не забути про оптимальні умови занять для спортсменів. Звернувшись в «Доміно», Ви, поза сумнівом, отримаєте точну реалізацію незвичайних ідей.

Комплектація будівельних об’єктів – це етап будівництва, з якого все починається і який продовжується впродовж всього процесу зведення і обробки капітальних конструкцій. Підтримка високих темпів робіт – основа успішної діяльності будь-якої сучасної будівельної компанії, але без своєчасного постачання об’єктів матеріалами, інструментами і технікою це абсолютно неможливо.

Відповідно цей етап накладає відбиток на якість роботи і терміни її здійснення. Грамотно і своєчасно укладені договори про постачання будматеріалів мінімізують ризики отримати не якісний товар і простій унаслідок відсутності сировини для виконання намічених робіт.

Одним з основних напрямів діяльності компанії «Доміно» є комплексне постачання будівельних об’єктів будматеріалами високої якості. У асортименті компанії можна знайти все, що потрібний для проведення сучасного будівництва.

Якщо вам необхідна допомога в організації процесу комплектації будівельних об’єктів, ми готові надати її за першою вашою вимогою. Співпрацюючи з нами, ви отримаєте кваліфіковану допомогу, яка строго відповідає вашому запиту і підходить лише для вашого випадку. А скориставшись нашими послугами, ви зможете дозволити собі спокійно займатися звичною роботою, не відволікаючись на ту, що ми візьмемо на себе.